"Profesjonalny i przede wszystkim rzetelny wykonawca"

Opinie

Opinie klientów są dla nas niezwykle ważne. Dlatego zachęcamy do przeczytania recenzji Tex-Bud, które pomogą Wam zrozumieć, dlaczego jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług budowlanych

Marta i Marcin

Firma TEX-BUD to profesjonalny i przede wszystkim rzetelny wykonawca. Pan Dawid Grzonka (właściciel) to pasjonat i ekspert budowlany. Od samego początku poczynając od przygotowania oferty, poprzez budowę domu i po jego zakończeniu kontakt z Panem Dawidem był doskonały, a on sam zawsze podchodził merytorycznie do wszystkich spraw z jakimi się mierzyliśmy pod drodze. Na całym etapie budowy domu wykazał się fachowością w sprawach technicznych jak i służył nam doradztwem oraz swoimi pomysłami. W trudnych dla nas sytuacjach, bo czasami zdarzały się jakieś nieporozumienia czy „problemy” widziane okiem inwestora, Pan Dawid zawsze podchodził do nas z szacunkiem i zrozumieniem oraz umiał wskazać przyczynę czy znaleźć szybko rozwiązanie zgłaszanego problemu. Pracownicy firmy okazywali również duże zaangażowanie w pracę i solidnie wykonali powierzone im prace. Teraz z perspektywy czasu – bo minęło już 5 lat od rozpoczęcia współpracy i ponad 3 lata od zakończenia budowy kiedy wystawiamy niniejszą opinię – możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż współpraca z firmą TEX-BUD była dla nas przyjemnością. Z całą odpowiedzialnością polecamy firmę TEX-BUD każdemu kto planuje budowę dobrze wykonanego domu.

Agata i Krzysztof

Firmę Tex-bud wybraliśmy spośród innych oferentów głównie z powodu przejrzystości przedstawionej oferty i wrażenia solidności oraz konkretności jakie odnieśliśmy po spotkaniu, Gwarancja ceny oraz dogodny system rozliczeń (czytelny podział prac na etapy i regularne odbiory/rozliczenia) sprawdził się w 100%. Po kilku latach od zamieszkania możemy tylko potwierdzić, że wszystkie prace (a firma odpowiadała za większość prac budowlanych oraz wykończeniowych) były wykonane w zgodzie ze sztuką. Bezproblemowy kontakt, szybkie reakcje, czystość oraz dokładność. Z czystym sumieniem polecamy!

Klaudia i Łukasz

Mamy to szczęście, że Firmę TEX-BUD Dawid Grzonka znamy od samego zalążka. Byliśmy w momencie jej „narodzin”, dorastania, jesteśmy teraz – w jej pełnej dojrzałości.W naszym życiu TEX-BUD odegrał znaczącą rolę, począwszy od drobnych remontów we wczesnym etapie funkcjonowania firmy (wyremontowanie gniazdka nam – świeżo upieczonym małżonkom), poprzez coraz bardziej wymagające wyzwania (modernizacja naszego domku), aż po fachowe zadania (budowa naszego nowego domu dla całej rodziny).Wszystkie zlecenia, które wykonywał dla nas TEX-BUD, były zrealizowane z całkowitym profesjonalizmem, dobrą organizacją, estetyką i czystością pracy, można powiedzieć, że były „dopięte na ostatni guzik”. Zaś w budowę naszego nowego domu, Dawid Grzonka włożył nie tylko mnóstwo pracy, ale również całe serce.To dzięki TEX-BUD Dawid Grzonka nasze życie, a przede wszystkim przestrzeń, którą wokół nas stworzyli – staje się piękniejsze 🙂

Alina

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tex-Bud. Wykazali się niezwykle dopracowaną organizacją, sprawnością planowania i dobrym przepływem informacji między nami jak również między poszczególnymi ekipami.Dom został wykonany solidnie i szybko. Mogliśmy również liczyć na elastyczność i wyrozumienie w różnych kwestiach. Ich profesjonalizm został zauważony przez sąsiadów.

Martyna K.

Fachowo i kompleksowo począwszy od robót ziemnych, poprzez SSO, aż po bezkonkurencyjne tynki. Gwarancja jakości i terminowości. Pełen profesjonalizm, dobry kontakt i co najważniejsze świetny efekt końcowy. Solidna i doświadczona ekipa, która dba o każdy szczegół.Zdecydowanie polecam.